+380673870816 +380673870816

На Волині дільничний інспектор "попався" на хабарі у сумі 10 тисяч гривень

Прокуратура області порушила кримінальну справу щодо старшого дільничного інспектора одного із райвідділів УМВС України у Волинській області за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара). Про це повідомила пре-служба прокуратури Волині. 
    Як повідомив заступник прокурора області, дослідчою перевіркою встановлено, що під час виконання своїх службових обов’язків цей дільничний отримав інформацію про можливе вчинення протиправних дій колишнім інспектором районного підрозділу міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області. 
    Спритний правоохоронець вирішив, що не прийнявши і не надавши належного спрямування заявам громадян про порушення, допущені інспектором, може вимагати від нього "винагороду" в розмірі 10 000 гривень. 
    У період з лютого по 15 березня 2012 року дільничний під час телефонних розмов та особистих зустрічей неодноразово вимагав, а тоді й одержав двома частинами бажані гроші – спочатку 2 тисячі, а тоді 8 тисяч гривень. Під час одержання другої частини хабара він і був затриманий "на гарячому".
    Факти вимагання та одержання хабара задокументовані спільними зусиллями ВВБ УМВС України у Волинській області, ВБКОЗ УСБУ у Волинській області та прокуратурою Волині. Слідство у справі провадить слідчий відділ прокуратури області.

Схожі статті