+380673870816 +380673870816

На Волині чоловіки з’ясовували стосунки кулаками та зброєю

Після вихідних 38-річний Володимир, мешканець обласного центру, своїм автомобілем повертався від батьків додому. Однак у селі Видричі Камінь-Каширського району його спіткала неприємна пригода, яка в результаті дещо змінила його плани.
    Цього ж вечора до Камінь-Каширського райвідділу міліції надійшла заява 26-річного Ігоря, мешканця згаданого села. Молодик повідомив: невідомий водій, рухаючись автомобілем "БМВ", зачепив його боковим дзеркалом. Після цього, за словами Ігоря, водій вийшов із авто і зробив по заявнику кілька пострілів із пристрою травматичної дії. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Як пізніше пояснив потерпілий, цього вечора він ішов дорогою сполученням Камінь-Каширський-Луцьк. Позаду почув характерний звук автомобіля, відтак зійшов на обочину, аби водій зміг безперешкодно рухатися далі. Однак, коли авто наблизилося до нього, Ігор відчув удар: таким чином водій зачепив його боковим дзеркалом машини, від чого те зігнулося. Після цього чоловік вийшов із БМВ, та замість того, щоби вибачитися, здійснив по ньому декілька пострілів із пістолета травматичної дії і поїхав далі. 
    Здавалося б, нахабству водія не має меж, тож за такі діяння і вседозволеність його слід серйозно покарати. Але, як виявилося, не все так просто. Водій автомобіля розповів іншу історію.
    Володимир не заперечує, що цього вечора дійсно їхав своїм автомобілем додому. Рухаючись у згаданому селі, на дорозі він побачив п’яного чоловіка. Хлопець "петляв" проїзною частиною шляху. Від гріха подалі водій пригальмував, посигналив перехожому та блимнув декілька разів фарами. Хлопець натомість показав йому непристойний жест. Незважаючи на те зухвальство, Володимир вирішив таки об’їхати збудженого чоловіка, однак, здійснюючи маневр, почув удар по машині.
    Коли лучанин вийшов із авто, побачив, що бокове дзеркало складене. В цей час до нього підійшов агресивно налаштований пішохід і почав розмахувати кулаками. Володимир мав при собі травматичний пістолет, тож вирішив ним скористатися, аби налякати молодика. Діставши пістолет, він попередив, що буде стріляти, а відтак зробив кілька пострілів вгору. Однак це не зупинило розбишаку. Під час шарпанини Володимир вдарив противника рукояткою зброї по голові. Але чоловік запевняє, що безпосередньо по нападнику не стріляв.
    Нині правоохоронці намагаються зрозуміти, хто з них каже правду. До того ж, крім потерпілого та підозрюваного, свідків цієї пригоди немає. Щоправда, в салоні авто була дружина Володимира, яка, звісно, підтримує покази свого чоловіка. Згодом усі крапки над "і" у цій справі поставить слідство та суд. Триває перевірка.

Схожі статті