+380673870816 +380673870816

На Волині чоловік віддав під "чесне слово" знайомому у користування вантажівку

Незважаючи на застереження правоохоронців щодо активної "діяльності" шахраїв, кількість їх жертв збільшується. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Опинився у нестандартній ситуації і 54-річний мешканець обласного центру Михайло. Чоловік по доброті душевній віддав під "чесне слово" візуально знайомому у користування вантажівку. У результаті так і залишився ні з чим. Як з’ясували міліціонери, познайомилися "підприємці" через своїх дітей, оскільки ті між собою товаришують. Усно Михайло домовився з 32-річним лучанином Сергієм, що віддасть йому у користування автомобіль, однак останній буде кожен місяць платити йому гроші за оренду.
    "Договір" діяв майже два роки. Сергій (до речі, в минулому уже притягувався до кримінальної відповідальності) користувався автівкою, а Михайло справно отримував за це гроші. Однак останні кілька місяців молодик перестав платити "ренту" господареві, більше того – взагалі виїхав за межі області. Відтак власник вантажівки залишився без транспортного засобу та без грошей. Наразі матеріали знаходяться на розгляді у Луцькому міському відділі УМВС України у Волинській області. Триває перевірка.

Схожі статті