+380673870816 +380673870816

На Волині чоловік в гості до бабусі прийшов із сокирою

Нещодавно до працівників міліції Володимир-Волинського району звернулася місцева жителька 79-річна Ніна з повідомленням про те, що до неї додому прийшла невідома особа і спричинила тілесні ушкодження. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Того вечора у помешкання 79-річної бабусі завітав незнайомий їй хлопець. Він пояснив, що прийшов по горілку, адже господиня заробляла собі на життя продажем самогону. У той момент, коли бабця обернулася, молодик ударив її обухом сокири, яку прихопив із собою. Добряче перелякана старенька, піднявшись із підлоги та прийшовши до тями, вийняла зі сховку останніх 850 гривень і віддала їх зловмиснику. Окрім грошей, злочинець також прихопив із собою продукти, які знайшов у хаті, та горілку. 
Правоохоронці встановили: злочин скоїв місцевий житель – 36-річний Віктор. Свій вчинок пояснив просто: таким чином вирішив збагатитися, а щоби все пройшло гладко, узяв сокиру, обмотав її ганчіркою, аби нібито пом’якшити удар.
     Відносно Віктора порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 187 (Розбій) КК України. Зловмисник затриманий і знаходиться у ізоляторі тимчасового тримання Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області.

Схожі статті