+380673870816 +380673870816

На Волині через незаконну порубку лісу державі завдано збитків на понад 65 тисяч гривень

Волинський міжрайонний природоохоронний прокурор порушив кримінальну справу щодо службових осіб Державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропідприємство "Камінь-Каширськагроліс" за фактом зловживання службовим становищем за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Перевірка додержання вимог природоохоронного законодавства при відведенні та розробці ділянки лісу під суцільну санітарну рубку в Кримнівському лісництві, лісові масиви якого знаходяться на території Воєгощанської сільської ради, засвідчила, що службові особи "Камінь-Каширськагролісу" у 2010 році, достовірно знаючи, що у рубку призначена ділянка 0,9 га, здійснили відвід з перевищенням площі на 0, 2 га.
    Як повідомив Волинський міжрайонний природоохоронний прокурор, відповідно до матеріалів відводу, у рубку призначалося 422 дерева породи сосна на площі 0,9 га. На порубку цих дерев було видано лісорубний квиток і дозвіл Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Проте при проведенні контрольного обміру виділеної ділянки лісу встановлено, що фактично її розмір становить 1,1 га. Незаконними діями службових осіб ДП СЛАП "Камінь-Каширськагроліс" державі завдано збитків на суму понад 65 тисяч гривень. У справі триває досудове слідство.

Схожі статті