+380673870816 +380673870816

На Волині без відома господарів здали на м’ясокомбінат їхню корову і коня

У Горохівський РВ УМВС України у Волинській області звернулася жителька села Антонівка 44-річна Оксана. Жінка повідомила про те, що вночі з її нежитлового приміщення за невідомих обставин викрадено коня і корову. Про це повідомив відділ зв'язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Коли до справи взялися правоохоронці, з’ясувалося, що подружжя купило в селі, за метрів 300 від власного помешкання, стару хату, половину якої використовували як склад. В іншій частині утримували худобу. Ввечері господарі прийшли погодувати худобу, а вранці тварин вже не було. 
    На місце одразу виїхали міліціонери, залучили також службового собаку. Пес взяв слід, довів до дороги в сторону Львова. Працівники райвідділу міліції почали перевіряти м’ясокомбінати. Зрештою, таки встановили: худобу здали на заготівельний пункт у Бродівському районі Львівської області. 
    Провівши ряд заходів, правоохоронці встановили, що крадіжку худоби скоїли жителі Львівської області: раніше судимий 46-річний Володимир та 24-річний Василь. Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Схожі статті