+380673870816 +380673870816

На відзначення ювілею Першокниги приїдуть іноземні гості

29 серпня до села Пересопниця Рівненського району приїдуть дві офіційні іноземні делегації. Це будуть представники від Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща та Астраханської області Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     У складі делегацій Маршалок Вармінсько-Мазурського воєводства Яцек Протас, голова Сеймику воєводства Юліан Ошєцкі, начальник консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні Рафал Вольські, Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Томаш Янік, працівник департаменту міжнародного співробітництва Мірона Урбанік-Голота. Російську делегацію очолить заступник голови Уряду Астраханської області Галина Зотєєва. Разом з нею приїде директор автономного закладу Астраханської області "Державний науково-виробничий заклад "Спадщина" Олексій Агієв.
     Натомість, за словами Анатолія Юхименка, іноземні делегації не лише святкуватимуть, у рамках візиту мають намір підписати План заходів Рівненської області та Вармінсько-Мазурського воєводства на 2011 – 2013 роки.

Схожі статті