+380673870816 +380673870816

На території України вилучено понад 29 тонн продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства

На території України продовжено заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції тваринного походження. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами лише за минулий тиждень здійснено 364 перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. Про це повідомила прес-служба державної ветеринарної та фітосанітарної служби.
     Всього під час перевірок задокументовано 235 правопорушень. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 30,5 тисячі гривень. Винесено та проконтрольовано виконання 88 інспекторських приписів. Призупинено роботу 10 суб’єктів господарювання. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 11 матеріалів. Вилучено з обігу понад 29 тонн продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Забезпечено контроль за утилізацією 29,5 тонн неякісної тваринницької продукції.

Схожі статті