+380673870816 +380673870816

На створення індустріальних парків в Україні необхідно від 7 до 10 тисяч га

Ще одним з Національних проектів, впровадження якого було розглянуто в ході засідання "Робочої групи Комітету з економічних реформ "Впровадження Національних проектів та інвестиції", є НП "Індустріальні парки України". Про це повідомила прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.
    Варто відзначити, що 22 березня було прийнято закон "Про індустріальні парки", який законодавчо закріплює поняття "індустріального парку", що вважається найбільш прийнятною формою ведення бізнесу. Завдяки облаштуванню відповідною інфраструктурою земельних ділянок промислового призначення, що відводяться для інвестора, "час до ринку" скоротиться з існуючих сьогодні 2-3 років до 6-9 місяців. 29 березня прийнятий закон направлено на підпис Президенту.
    Серед необхідних стимулів, передбачених у законі: спрощення доступу до землі промислового призначення, пільги зі сплати митного збору з імпорту обладнання та комплектуючих, які не виробляються в Україні; звільнення від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Схожі статті