На сьомий день Благодійного марафону глядачів дивували східними танцями та драматичними постановками

У рамках проведення Благодійного марафону у міському Палаці дітей та молоді на сьомий день фестивалю глядачів приємно дивували східними танцями та драматичними постановками.
Так, у Всесвітній день танцю на сцену ПДМу вийшло 70 танцюристів віком від 6 до 25 років. Родзинкою концерту під назвою "Рахат-лукум" стало те, що у заході взяли участь діти усіх вікових категорій Зразкового ансамблю східного танцю "Орхідея", а наприкінці свій танець продемонстрували мами дівчаток.
Оксана Пінська, художній керівник Зразкового ансамблю східного танцю "Орхідея":
- Ми до цього концерту готуємося цілий рік. Цього разу на сцену вперше вийшло три підготовчі склади.
Мама семирічної Даринки розповіла, що у колективі танцює уже третій рік, але на марафоні дебютувала уперше. Радіє, що таким чином її дитина починає розуміти важливість допомоги ближньому.
Алла Ясинська, мама вихованки ПДМ:
- Я дуже рада, що Палац дітей та молоді проводить такий захід і що наші діти мають можливість брати безпосередньо участь та з дитинства вчаться допомагати іншим.
Відкривали концерт наймолодші танцівниці. Їх за кулісами прозивають "цукерочками". Своїм солодким танцем вони дали старт усім іншим. А от у театральній студії "Маленький принц" у цей день середня підліткова група дебютувала перед глядачами виставою "Бункер". Ця драматична історія розповідає про компанію підлітків нашого часу, які пішли у похід у гори, заблукали та потрапили до нацистського бункеру, з якого не могли знайти вихід. Постановку саме такого жанру діти ініціювали самі.
Галина Нікітіна, режисер вистави:
- Ця група, саме друга середня, раніше працювала над жанром казки, але вони підросли і їм захотілося чогось драматичного і вони мене почали просити.
Тоді пані Галина написала сценарій, використовуючи за основу п’єсу Максуда Ібрагімбекова "За все хороше – смерть". Як зізналися самі актори, вийшло повчально.
Акторська трупа:
- В якихось складних ситуаціях, підтримувати своїх друзів і я вважаю, що яка б екстрена ситуація не була, навіть вороги можуть стати друзями. Не сила головне, а головне начитаність і прагнення до знань, як це показав головний герой.