+380673870816 +380673870816

На Рівненський льонокомбінат завітали працівники "Рівнеобленерго"

Днями на Рівненський льонокомбінат завітали працівники "Рівнеобленерго", які вимагали аби власник підприємства встановив протиаварійне обладнання АЧР.

Працівники "Рівнеобленерго" вимагають у власника льонокомбінату Олега Червонюка встановити обладнання автоматичного частотного розвантаження. Вони запевнили, що ці автомати частотного розвантаження необхідні, адже відключають окремі лінії чи окремих споживачів при зниженні частоти у системі. Проте не врахували, що від електромереж підприємства живляться прилеглі до нього гуртожитки. У разі збою системи вони залишаться без світла.

Власник льонокомбінату Олег Червонюк обурений цією ситуацією. Пан Олег вбачає у цьому певні фінансові інтереси.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Така організація, яка повинна забезпечувати стабільність постачання електроенергії, примушує ставити прилади. Можливо є свої фінансові інтереси, корупційні схеми. Для чого ставити ці обладнання? Це їхня задача. У нас це прописано у договорі. Вони повинні постачати 50 Герц. 

На льонокомбінаті, за словами пана Олега, працює менша кількість надсучасного обладнання ніж колись. Отож необхідності у встановленні АЧР немає. До того ж, така установка викликатиме збої електропостачання у прилеглих до підприємства гуртожитках. А це спричинятиме незручності для їх мешканців. Керівництво льонокомбінату занепокоєно тим, аби АЧР, потреби у якому вони не вбачають, не стало причиною конфліктів із рівнянами.

Схожі статті