+380673870816 +380673870816

На Рівненщину приїдуть юні лісознавці з усієї України

Всеукраїнська літня школа лісознавства Малої академії наук України відбудеться на Рівненщині 6-17 липня 2011 року. Для учасників школи передбачено лекційні і практичні заняття, майстер-класи, тренінги, екскурсії в природні заповідники, лісництва, парки тощо для ознайомлення з методами та методикою науково-дослідницької роботи з лісознавства. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Під час навчання юним лісознавцям провідні фахівці та науковці прочитають лекції та проведуть практичні заняття з методики написання науково-дослідницьких робіт, основ лісознавства та організації лісонасіннєвої справи і вирощування садивного матеріалу, природоохоронної справи.
     Як повідомили в прес-службі Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, під час занять юним лісознавцям будуть запропоновані завдання щодо збору гербаріїв, екологічного аналізу та моніторингу природних об’єктів, визначення морфологічних, фенологічних і таксаційних характеристик дерев. Результатом роботи Всеукраїнської літньої школи лісознавства стане підсумкова лісознавчо-екологічна гра "Моя країна – Зелена Україна". Планується, що до Рівного приїдуть юні лісознавці з усієї України.

Схожі статті