+380673870816 +380673870816

На Рівненщині з’явиться перший Регіональний діловий центр

Регіональний діловий центр має всі шанси запрацювати вже в цьому році, повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Це буде не просто будівля, а ще один крок Рівненщини до покращення інвестиційної привабливості та економічного середовища загалом.

Новий Регіональний діловий центр стане не лише комунікативним майданчиком для підприємців, а й помічником для спрощення дозвільних процедур. Також структура виконуватиме просвітницьку та освітню функції. Фахівці запевнили, що багатьом представникам економічних кіл області така допомога вкрай потрібна.

Олександр Осовець, начальник управління інноваційно-інвестиційної політики та розвитку підприємництва:

- Навіть дозвіл кілька тижнів тому назад із пошуку фермерів, які могли б взяти грант від проекту "Агроінвест" показав, що не вистачає інституційного потенціалу в оформленні документів, щоб взяти ці кошти, то це вже така функція, яка потрібна. І саме така структура повинна забезпечувати допомогу навіть тим самим фермерам чи дрібнішим підприємцям.

Вже в березні в рамках створення нового ділового центру обласна влада планує провести ряд заходів спрямованих на налагодження діалогу підприємців. Це будуть тематичні круглі столи, дебати, форуми.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської облдержадміністрації:

- Зараз ця низка заходів, що буде проходити в березні, має остаточно дати відповіді на запитання чим має бути наповнене приміщення і звідси вже буде остаточно поставлене завдання для архітекторів.

Чиновники констатують, що новий Регіональний діловий центр поєднає не лише всіх підприємців в єдиній інфраструктурі, а й стане базою для впровадження нових проектів та залучення інвестицій.

Схожі статті