+380673870816 +380673870816

На Рівненщині зростає промислове виробництво

Промислової продукції з початку року вироблено на 11 відсотків більше ніж торік. Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак зазначив, що пожвавився ринок будматеріалів. Так, цементу вироблено майже, вдвічі більше ніж торік, а  цегли – на 60 відсотків. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     У півтора рази зріс обсяг продукування скловиробів, на 15 відсотків – збірних конструкцій і деревостружкових плит. Не відстають і харчовики Рівненщини, які в півтора рази наростили темпи випуску сирів, на третину більше потрапило на ринок макаронів і свинини, а також на чверть – борошна. Загалом, цьогоріч виробники вже вторгували понад три мільярди гривень, а це на 26,5 відсотка більше, ніж торік. Нині в промисловому комплексі Рівненщини працює майже 50 тисяч краян.
     Область є повним монополістом із виробництва вітчизняних сірників. Продукує 68 відсотків від загальнодержавного обсягу фанерних плит і чверть ламінованих деревостружкових плит. Крім того, майже третину українського ринку заповнюють неткані матеріали Рівненщини, а кожна п’ята тонна міндобрив, вироблена в державі, надходить до споживачів із місцевого хімічного гіганта.

Схожі статті