+380673870816 +380673870816

На Рівненщині зменшилася кількість грабежів, хуліганств та злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів

В січні-березні 2012 року в Рівненській області обліковано 1989 злочинів, що на 4,8 відсотка менше відповідного періоду минулого року (в середньому по Україні злочинність зросла на 0,9 відсотків). Рівень злочинності на 10 тисяч населення склав 16,4. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Відтак, зменшилась кількість грабежів, хуліганств, злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, а також вчинених групою осіб. Натомість не вдалося уникнути зростання злочинності серед неповнолітніх, шахрайств, дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками. Правоохоронні органи Рівненщини викрили 4 організовані злочинні групи, скерували до судів 29 протоколів про корупційні діяння.
    У звітному періоді слідчі органів прокуратури Рівненської області закінчили розслідування у 65 кримінальних справах, їх з обвинувальними висновками скеровано до судів. З них 16 – про корупційні діяння, в тому числі 4 – про хабарництво.
    За результатами перевірок додержання законів щодо захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокурори порушили 74 кримінальних справ (з них половину скеровано до судів для розгляду). З числа цих справ: 15 – про порушення законів про бюджетну систему, 26 - про конституційні права і свободи громадян, 4 - про охорону навколишнього природного середовища, 10 - про земельні правовідносини. За актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 794 посадових особи, у тому числі 424 - органів контролю, відшкодовано до бюджету 2,5 млн.грн., населенню виплачено 7,4 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати, попереджено незаконне надання земель площею 79 га.

Схожі статті