+380673870816 +380673870816

На Рівненщині зґвалтували чотирирічну дитину

Інколи люди, яких добре знаєш та довіряєш, роблять такі вчинки, яких від них зовсім не очікуєш. За таким сценарієм сталося зґвалтування дитини у селі Ниви-Золочiвськi Демидівського району Рівненської області. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Олександр разом зі своєю 4-річною дочкою Ольгою вирушили у сусіднє село до своєї знайомої, аби допомогти їй по господарству. Проїжджаючи повз хати свого друга, 33-річного Романа, Олександр запропонував йому приєднатися до них. Аби в дорозі не сумувати, чоловіки прикупили оковитої. Однак, приїхавши до жінки, виявилося, що її вдома немає. Доки Олександр її шукав, підігрітий горілкою Роман запропонував малечі піти в сусідній покинутий будинок. Оскільки дівчинка дуже добре знала чоловіка, таке запрошення її не злякало. Коли ж опинилися наодинці, дівчинка почала плакати та кликати на допомогу. Почувши плач доньки Олександр увірвався у будинок та застав ґвалтівника на гарячому. Побачивши батька дівчинки Роман втік. Забравши дитину чоловік негайно відвіз маля до лікарні, де після надання медичної допомоги потерпіла відпущена додому.
     В ході оперативних заходів працівники міліції затримали Романа. Нині він знаходиться в ІТТ Млинівського РВ УМВС України в Рівненській області.

Схожі статті