+380673870816 +380673870816

На Рівненщині збільшилася кількість абортів

1 червня Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні в Рівному проходить чимало заходів, присвячених цій темі. Проте активісти "Руху за життя на Рівненщині" зауважили, що нині потрібно піднімати питання не лише захисту народжених малюків, а й тих, які тільки планують з’явитися на світ.

Навколо питання аборту, вже давно точаться дискусії. Одні запевняють, що це дітовбивство, а прихильники переривання вагітності говорять, що допоки дитина не народилася вона не є людиною. Нажаль, на Рівненщині за статистикою, переважає думка останніх. Так у 2009 році кількість абортів становила 2300, минулоріч ця цифра зросла до 2700. Відтак зменшилася і народжуваність, яка у 2009 році становила 17 тисяч 500, а у 2010 році ця кількість зменшилася до 17 тисяч. Причину цього активісти руху вбачають у байдужості людей, які мають владу над цією ситуацією.

Віталій Поровчук, священик:

- коли показуємо фільм про аборт, то ми бачимо, з яким великим трепетом люди сприймають таку тяжку, але важливу інформацію. Люди не хочуть аби в нас чинили аборти, але коли говориш про цю проблему з владою чи лікарями, то відчуваєш пустоту в очах.

"Рух за життя на Рівненщині" розпочав свою діяльність ще у 2006 році. Його волонтери розповсюджують друковану літературу, транслюють відеоролики, зустрічаються зі школярами та студентами. На таких заходах вони обговорюють причини абортів та їх наслідки - від зачаття і до смерті плоду. Мета таких зустрічей одна - аби в майбутньому молодь зрозуміла всю відповідальність перед таким рішенням.

Антоніна Торбіч, співзасновниця "Руху за життя на Рівненщині":

- ми демонструємо такі макети, які б були максимально наближені до вигляду дитини в лоні матері. Це макет на 20-тому тижні внутріутробного розвитку. Цей макет з моєю дитиною відрізняється лише своїм віком.

Активісти "Руху за життя на Рівненщині" переконані, що від моменту зачаття, дитині дається тіло і душа, яку ніхто не в праві відібрати.

 


110601_Abort sferadesigner

Схожі статті