+380673870816 +380673870816

На Рівненщині завершили майже 60 довгобудів

За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, торік в області вдалося ввести в експлуатацію 58 законсервованих об’єктів. Цьому передував ретельний аналіз усіх незавершених споруд. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Керівники районів і міст обласного значення отримали доручення від Володимира Новака проінвентаризувати всі довгобуди та запропонувати варіанти їх завершення. Зокрема, для зведення соціально-значимих споруд залучали фінансову підтримку з бюджетів різних рівнів. Відтак, цьогоріч із користю для людей уже можна використовувати 16 об’єктів комунальної власності. В ці довгобуди інвестували майже 38 мільйонів із держказни, понад 8 мільйонів – з місцевих бюджетів і ще більше мільйона гривень залучили з інших джерел. 
     Водночас на добудову 8 законсервованих споруд державної власності витратили майже 6 мільйонів 720 тисяч гривень із державного бюджету та майже 3 мільйони профінансували за рахунок інших джерел. Приватники також завершили торік 34 об’єкти, реалізуючи власні бізнес-проекти. Зокрема, в добудову нерухомості вони інвестували майже 75 мільйонів гривень.
     Завдання на 2012 рік - проінвентаризувати довгобуди, які досі законсервовані, та обґрунтувати їхню значимість у соціальній інфраструктурі населених пунктів області. Адже це дозволить отримати фінансову держпідтримку на їх завершення. Відтак, будівельна галузь Рівненщини, яка торік отримала понад 200 мільйонів гривень, і цьогоріч претендуватиме на отримання бюджетних інвестицій.

Схожі статті