+380673870816 +380673870816

На Рівненщині затверджують плани розвитку сіл

Нова котельня та ремонт фасаду приміщення дитсадка – такі проблеми визначили як пріоритетні громади сіл Великі Цепцевичі та Довговоля Володимирецького району. Днями жителі цих населених пунктів зустрілися із заступником голови обласної ради Олександром Чуприною та представниками обласного ресурсного центру Проекту розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     У ході зустрічі були затверджені плани розвитку сіл: їх розробляли за результатами анкетування жителів. Відтак, люди окреслили перелік найболючіших проблем. Серед них обрали по одній проблемі в кожній громаді, які вирішуватимуть за фінансової підтримки Євросоюзу. Як пояснила координатор Проекту на Рівненщині Ольга Кашевська, це був робочий захід під назвою "Другий діалог з громадою", який засвідчив готовність людей до співпраці з Проектом. Адже в обох селах люди створили громадські організації та почали збирати кошти.  
     До того ж, за словами Ольги Кашевської, вартість проектів перевищила можливий обсяг фінансування з боку ЄС (нагадаємо, максимальний розмір гранту становить 80 тисяч грнивень). Однак громади та районна влада готові збільшити свої внески. Так, за попередніми підрахунками, вартість проекту з реконструкції котельні у селі Великі Цепцевичі, яка обігріватиме дитсадок, перевищує 160 тисяч гривень, а на ремонт фасаду приміщення початкової школи у Довговолі необхідно майже 300 тисяч гривень. 
     Нагадаємо, до участі у проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" відібрано 38 громад Рівненщини з 8 районів області. Зокрема, у Володимирецькому районі найближчим часом планується затвердити плани розвитку сіл Балаховичі та Воронки.

Схожі статті