+380673870816 +380673870816

На Рівненщині затримали зловмисників, які грабували відділення банків та магазини

Працівники УМВС України у Рівненській області затримали чотирьох зловмисників, які на теренах нашої області, менш як за рік скоїли 7 розбійних нападів та пограбувань банків і магазинів. В такий спосіб молодики покращили своє матеріальне становище більш ніж на півмільйона гривень.

Впродовж року на Рівненщині було скоєно низку озброєних пограбувань. Банда злочинців у масках пограбувала магазин на вулиці Фабричній, пізніше декілька відділень банків, а також здійснили розбійний напад у Радивилівському районі.
А почалося все з двох молодиків, які вирішили пограбувати бізнесмена.

Василь Лазутко, начальник УМВС України у Рівненській області:

один працював охоронцем. Його друг запропонував пограбувати бізнесмена, а потім виникла думка пограбувати і банк.

Пограбування вдалося, відтак до банди приєдналося ще двоє молодиків, які чітко визначали свої ролі і за словами працівників УМВС України у Рівненській області, діяли дуже професійно. Адже, одне із відділень ПриватБанку вони пограбували за 30 секунд. Цей грабіж здійснив самотужки один із учасників банди. Його затримали в ніч на 16 вересня у Закарпатській області. А вже через пару годин завдяки технічним засобам затримали його спільників.

Василь Лазутко, начальник УМВС України у Рівненській області:

розкрили грабежі дякуючи тому, що я призначив сюди деяких спеціалістів з центрального апарату МВС України. Також допомогли і технічні засоби інформації, завдяки яким розкривається 90% злочинів.

Зловмисники раніше не були судимі, їх вік 25-27 років. Наразі вони  дали свідчення. За скоєні злочини їм світить від 7 до 12 років ув’язнення. Окрім того, співробітникам МВС, які брали участь у розкритті резонансного пограбування відділення банку у Рівному, ПриватБанк пообіцяв виплатити 50 000 гривень премії.


110920_Grabiznuku sferadesigner

Схожі статті