+380673870816 +380673870816

На Рівненщині затримали чоловіка, який розраховувався підробленими грошима

Під час перерахунку грошей у касі одного з кафетеріїв Корця у власниці закладу викликала підозру купюра номіналом у 20 гривень. Тож, приватний підприємець, 49-річна Галина, одразу звернулася до міліції. Оглянувши "виручку" детальніше, правоохоронці виявили ще 16 купюр номінальною вартістю 20 гривень, законність походження яких викликала відверті сумніви. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Оперативно спрацювавши на місці події, міліціонери не гаючи часу вирахували "збувача". Ним виявився 42-річний безробітний місцевий житель, який напередодні відпочивав у закладі разом з друзями та щедро сипав грішми за зроблені замовлення. Після встановлення особи зловмисника, його затримали за місцем проживання. У будинку підозрюваного працівники міліції виявили ще 20 купюр номіналом 20 гривень із явними ознаками підробки.
     Як пояснив згодом затриманий, "такі" гроші він отримав від роботодавця за виконані будівельні роботи. Крім того, зазначеними коштами він розраховувався у корецькому кафетерії протягом трьох днів, купуючи продукти харчування та спиртне. Про те, що купюри несправжні, як стверджує порушник, він не знав, однак виявивши неладне, не припинив свою злочинну аферу.
     Житель Корецького району обґрунтовано підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 199 Кримінального Кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту чи збут підроблених грошей). Наразі він затриманий та перебуває в ІТТ. Нині проводиться і перевірка джерела походження підроблених коштів.

Схожі статті