+380673870816 +380673870816

На Рівненщині засуджено колишнього співробітника міліції за вимагання хабара

Рівненським міським судом винесено вирок колишньому співробітнику карного розшуку Рівненського міськвідділу УМВС України. Про це повідомив прес-центр СБ України.
    У травні 2011 року до Управління СБУ звернувся громадянин Німеччини із заявою про те, що співробітник міліції вимагає від нього та його дружини – громадянки України хабара за непорушення стосовно них кримінальної справи за заволодіння грошима шахрайським шляхом.
    У ході дослідчої перевірки органами міліції стосовно громадянина Німеччини і його дружини було винесено постанову про відмову у порушенні кримінальної справи. Однак, правоохоронець, зловживаючи службовим становищем, відібрав у цих осіб громадянські паспорти і вимагав за їх повернення 2 тисячі євро. Співробітники СБУ затримали міліціонера "на гарячому" під час одержання від іноземця 1,5 тисячі доларів США.
    Вироком суду співробітника міліції визнано винним за ч.3 ст.364 Кримінального кодексу України і засуджено до позбавлення волі строком на 5 років із забороною обіймати посади, наділені владними повноваженнями і пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та контролюючих функцій, строком на 2 роки.

Схожі статті