+380673870816 +380673870816

На Рівненщині заробітчанин із Закарпаття забув у кафе 40 тисяч гривень

Житель Закарпаття упродовж чотирьох місяців заробляв на будівництві у столиці гроші аби побудувати власний будинок. Отримавши від роботодавця гідну винагороду за свою працю, Василь направився додому. Зупинившись у придорожньому кафе у Рівненському районі щоб повечеряти, з власної необережності забув у барсетці все зароблене. 
     Як слід попоївши, заробітчанин вирушив далі, а чоловічий аксесуар із великою сумою грошей залишив на стільці за столиком. Проїхавши не один кілометр, бідолаха згадав про втрачене. Повернувшись назад побачив, що барсетка є, але зазирнувши в середину більшої половини грошей там не побачив. Тож, довелося викликати міліцію.
     Правоохоронці, які прибули на місце події встановили, що з барсетки було викрадено 39 тисяч гривень та 400 доларів США. Завдяки оперативності та наполегливості працівників карного розшуку Рівненського райвідділу вдалося встановити особу, яка здійснила крадіжку грошей. Ним виявився 26-річний житель Здолбунівського району Руслан. Того дня він разом з товаришем заїхав в дане кафе відпочити. Помітивши, що на стільці без нагляду знаходиться чужа барсетка, чоловік забрав її. Товариш, якому Руслан показав "знахідку", порадив її не зачіпати та повернути на місце. Коли товариш пішов робити замовлення, охочий до легкої наживи так і зробив. Повернув барсетку на її попереднє місцезнаходження. От тільки грошей там виявилося значно менше.
     Наразі вся викрадена сума повернута власникові. За фактом таємного викрадення чужого майна порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

Схожі статті