+380673870816 +380673870816

На Рівненщині запустили більше трьохсот котелень

В області працює 40 відсотків котелень. Запуск тепла розпочали в Березнівському, Гощанському, Демидівському, Дубенському, Корецькому, Острозькому, Радивилівському та Сарненському районах, містах Острог і Кузнецовськ, а також в медзакладах Рокитнівського району та обласного центру. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Нині в роботі 310 котелень із 780. Здебільшого працюють відомчі, а також ті, котрі опалюють школи, садочки, амбулаторії, лікарні та інші заклади соціальної сфери. За словами Володимира Новака, до кінця дня з теплом буде кожен другий соцзаклад, а вже на завтра запланований технологічний запуск усіх котелень Рівного.
     Фахівців, які працюватимуть в опалювальний період, попередньо навчали. Так, на замовлення роботодавців-комунальників у центрах зайнятості підготували майже 1300 безробітних краю. Зокрема, будуть працевлаштовані 145 машиністів (кочегарів) і майже 40 операторів котелень, а також слюсарі з експлуатації і ремонту газового устаткування. Крім того, 670 краян, які будуть зайняті в опалювальний період, опанували суміжні професії і 450 підвищили кваліфікацію.

Схожі статті