+380673870816 +380673870816

На Рівненщині запустили автоматизовану систему ДАІ "Рубіж"

Відповідним обладнанням "Рубіж" облаштували стаціонарний пост ДАІ, що у Сарнах. Це система відеонагляду за автодорогами, яка дає можливість працівникам дорожньо-патрульної служби завчасно виявляти автомобілі, які знаходяться у розшуку. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.
     Система сканування "Рубіж", дає змогу інспекторам ДАІ працювати відкрито. Адже пристрій фіксуватиме усі порушення, які скоюватимуть на цій ділянці дороги учасники дорожнього руху та передаватиме результат на комп'ютер. Варто зазначити, що система працює в режимі реального часу, що дає можливість інспекторам спостерігати за дорожньою обстановкою на відстані.
     Ця система сканування має широкі можливості і переваги. "Рубіж" розпізнає державні номерні знаки як рухомих транспортних засобів, так і нерухомих однаково як у світлу, так і в темну пору доби. При цьому на моніторі з'являються фотознімки транспортних засобів із результатом сканування, які в подальшому зберігаються в архіві. 
     Як показує практика, ця система сканування є досить ефективною в роботі Державтоінспекції. Лише за кілька днів роботи "Рубіж" виявив два автомобілі, які перебували у розшуку по базі ДАІ "Угон". До речі, до кінця цього року такими системами відеонагляду планується облаштувати кожен стаціонарний пост дорожньо-патрульної служби ДАІ у всіх областях України.

Схожі статті