+380673870816 +380673870816

На Рівненщині за одержання хабара засуджено керівника районного відділу виконавчої служби

Апеляційний суд Рівненської області залишив без змін вирок Острозького районного суду Рівненської області стосовно заступниці начальника Острозького управління юстиції – начальниці відділу державної виконавчої служби. Про це повідомив прес-центр СБ України.
    Посадовець, зловживаючи службовим становищем, вимагала у директора ТзОВ "Острозький завод безалкогольних напоїв" 26 тисяч гривень хабара за зменшення на 30 відсотків вартості арештованого майна підприємства (будівлі цеху розливного пива) та сприяння в купівлі цього об’єкту. Першу частину хабара у розмірі 10 тисяч гривень керівництво заводу мало передати її знайомому, який не був обізнаний про протиправну оборудку. 
    У липні 2011 року співробітники СБУ затримали посередника під час одержання грошей. Зловмисницю правоохоронці затримали того ж дня на одній з вулиць міста.
   Вироком суду заступницю начальника Острозького управління юстиції – начальницю відділу державної виконавчої служби визнано винною у вчинені злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України та засуджено до 5 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування терміном на 2 роки та з конфіскацією всього належного їй майна.

Схожі статті