+380673870816 +380673870816

На Рівненщині юнака посадили на два роки за крадіжку мобільного та домашньої консервації

Стільки отримав за рішенням Млинівського районного суду 23-річний Леонід, житель села Привітне Млинівського району, ніде не працюючий, раніше судимий у 2005 та 2008 роках за крадіжки. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в рівненській області.
     В райвідділ звернулася 44-річна жителька села Привітне із заявою, що з погребу її господарства невідомі викрали домашню консервацію. В результаті злочинних діянь потерпілій завдали матеріальну шкоду в розмірі майже 300 гривень. Для сільської сім'ї, на утриманні якої знаходиться двоє дітей та 80-річна бабуся, це є неабияка втрата.
     Працівники міліції швидко встановили, що до крадіжки причетний 23-річний Леонід, односельчанин потерпілої. В той же час, правоохоронці отримали інформацію, що перебуваючи в райцентрі, Леонід викрав мобільний телефон з кишені штанів 33-річного жителя села Острожець Млинівського району, завдавши потерпілому матеріальну шкоду на суму 200 гривень.
     За цими фактами слідчий Млинівського райвідділу порушив кримінальну справу за частиною 1 та частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Були проведені усі необхідні слідчі дії, а в подальшому справу направили на розгляд суду. Наразі Млинівський районний суду виніс рішення - два роки позбавлення волі.

Схожі статті