+380673870816 +380673870816

На Рівненщині юнак вкрав у пенсіонерки останні гроші

Станіслав, який родом із Сарненського району, приїхав у Радивилів здобувати спеціальність муляра-штукатура у місцевому училищі. Із грошима у 17-річного хлопця завжди було сутужно, бо сам він з неблагополучної сім'ї - матір і батько позбавлені батьківських прав. 
     Розпочавши життя у Радивилові, Станіслав зарекомендував себе з позитивної сторони, навіть влаштувався на підробітки до одинокої бабусі Зінаїди. Допомагаючи їй по господарству, юнак отримував кілька гривень як винагороду, та й мав до кого прийти за порадою чи допомогою в чужому для нього місті.
     Так було і одного вересневого дня, коли Станіслав завітав до старенької та попросив позичити йому десять гривень. Жінка не змогла відмовити. Витягнувши необхідну суму з гаманця, Зінаїда поклала його під подушку. Хлопчина зауважив місце знаходження заощаджень старенької і, дочекавшись слушного моменту, вкрав усі гроші, що там знаходилися. А це 200 гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Пенсіонерка не відразу помітила зникнення грошей, а коли звернулася до правоохоронців і дізналася, що їх привласнив Станіслав і вже встиг витратити, довго не могла повірити почутому. За фактом крадіжки порушено кримінальну справу і ведеться слідство. Відповідно до статті 185 Кримінального кодексу України 17-річному Станіславу може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Схожі статті