+380673870816 +380673870816

На Рівненщині втретє після закриття функціонує зал ігрових автоматів

У смт Квасилів, що неподалік Рівного, пройшло лише чотири місяці, відколи правоохоронні органи вилучили гральні автомати та вивезли їх з орендованого приміщення кафе-бару "Нікон". Втім, після резонансного висвітлення у засобах масової інформації цього випадку, вже втретє після закриття та вивозу гральних автоматів, зал на цьому місці знову "постає з попелу". Про це повідомив власкор ЗІКу.
     Цього разу на ім’я редакції селищного сайту надійшла інформація від небайдужих квасилівчан про те, що власниця кафе-бару "Нікон" знову здала в оренду вільне приміщення, в якому розмістилися гральні автомати.
     Щоб заперечити чи підтвердити інформацію, журналісти звернулися до власниці кафе і попросили прокоментувати дане повідомлення. У відповідь отримали загадкове мовчання та запевнення про особисту зустріч, під час якої вона могла б щось розповісти. Проте зустріч так і не відбулася. Проте, неофіційні джерела повідомили, що у Квасилові гральний бізнес знову процвітає. 
     Селищний голова занепокоєний, адже місцеве населення, особливо батьки школярів та студентів місцевого училища, звинувачують його  у потуранні цьому виду незаконного бізнесу.
     У час, коли на території Рівного йде рішуча боротьба з цим видом бізнесу, його спритні власники ніяк не можуть заспокоїтися і шукають "золотої жили" за декілька кілометрів від Рівного. У місцевого населення пропало бажання звертатися до правоохоронців з цього приводу, оскільки це вже стає схожим на сміх.

Схожі статті