+380673870816 +380673870816

На Рівненщині влада ініціювала конкурс для журналістів на краще висвітлення у ЗМІ діяльності органів місцевого самоврядування

У Рівненській області за ініціативи голови облради Юрія Кічатого стартував перший обласний конкурс на краще висвітлення у засобах масової інформації діяльності органів місцевого самоврядування.

З цієї нагоди він запросив журналістів на брифінг, аби розповісти про умови конкурсу та строки його проведення. Відтак, на участь запрошуються журналісти та творчі колективи засобів масової інформації нашого краю. Переможців визначатимуть у трьох номінаціях: краща теле-, радіопрограма, кращий інформаційний теле-, радіосюжет та кращий матеріал у друкованих ЗМІ. Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 30 листопада, а нагородження лауреатів відбудеться 7 грудня, під час урочистого святкування Дня місцевого самоврядування.

Голова обласної ради зауважив, що головне завдання конкурсу - відзначити здобутки журналістів, які через свої матеріали допомагають людям вирішувати злободенні проблеми.

Юрій Кічатий, голова Рівненської облради:

- Я, як голова обласної ради, поставив завдання перед членами конкурсної комісії, що повинно розглядатися питання, не як і хто краще хвалить владу, а як і хто із журналістів краще висвітлює проблеми територіальних громад. Ці проблеми є основою для розгляду територіальними громадами і для вирішення питань.

Схожі статті