+380673870816 +380673870816

На Рівненщині визначили кращих медиків "швидкої" допомоги

Впродовж двох діб в області проходили міжнародні змагання бригад "швидкої" медичної допомоги. Кращих визначали з-поміж 29 українських та 4 іноземних команд. Про це повідомила перс-служба Рівненської ОДА.
    Так, в IV Національному відкритому чемпіонаті бригад швидкої медичної допомоги "Рівненські медичні ралі-2012" серед закордонних учасників перемогу здобули фахівці з Литви, обійшовши в майстерності колег із Данії і Польщі. Кращою вітчизняною командою у загальному рейтингу стала бригада приватної клініки "Борис" із Києва. Друге місце за підсумками 9 конкурсних завдань вибороли теж фахівці зі столиці – бригада клініки "Добробут", а третє – команда Харківської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Ця ж бригада була найкращою серед державних команд, а другу та третю сходинку загальнодержавного рейтингу посіли відповідно львівські та тернопільські бригади. Окрім кубків, фахівці отримали корисні для повсякденної роботи призи, які необхідні для надання екстреної медичної допомоги.
    Водночас фахівці Рівненської міської лікарні швидкої медичної допомоги були кращими в конкурсі "Дискотека". Судді зафіксували, злагоджену роботу місцевих професіоналів під час найчисельнішої надзвичайної ситуації. Так, після умовного нападу терористів і звільнення спецбригадою заручників, рівненські фахівці оперативно та правильно визначили черговість надання медичної допомоги кожному потерпілому, відтак умовно врятували всіх. Втім місцеві медики наголошують, що головне в таких змаганнях не перемога і дипломи, а практичний результат – спілкування з колегами з інших областей і країн, а отже й новий досвід, який допоможе не в конкурсних, а в реальних надзвичайних ситуаціях.

Схожі статті