+380673870816 +380673870816

На Рівненщині вийшов перший том історичного видання про Квасилів

Історію селища міського типу Квасилів від заснування до сьогодення, колишній редактор місцевої газети Анна Лимич вирішила відобразити у двотомному виданні "Квасилів: фрагменти історії". 

Перший том історичного видання "Квасилів: фрагменти історії" вміщує приблизно на чотирьохсот сторінках 100 чорно-білих світлин та історичних довідок від заснування Квасилова у 1445 році і до 1870, коли Волинь почали заселяти чехи.

Автор книги Анна Лимич чимало матеріалу використала із публікацій місцевої газети, у якій в 90 роках працювала редактором. Жінка розповіла, що два роки свого життя повністю присвятила роботі над книгою, адже це надзвичайно важка і відповідальна справа.

Анна Лимич, автор книги:

- У душі з’являється така відповідальність. Бо там, якщо 2 тисячі імен, то де гарантія, що немає ніякої помилки чи чогось такого, що потім буде мене тривожити. Але десь в душі взялися ті сили.

Перший том історичного видання вийшов тиражем 150 примірників. Аби книга побачила світ, кошти на її видання збирали усією місцевою громадою. Зараз пані Анна планує презентацію книги у Чехії, де проживає чимало вихідців із Квасилова.

Анна Лимич, автор книги:

- До першого тому увійшла тільки минувшина. Там інформація про Волинь чеську. Ми сподіваємося її презентувати у Чехії людям, які є вихідцями із Квасилова. Вони вже знають про це і вони дуже раді.

Другий том видання вже упорядкований та відредагований. В ньому йтиме мова про сучасний період історії Квасилова та історію усіх підприємств, які є нині у селищі. Проте, дату презентації пані Анна поки називати не береться. Адже головною проблемою залишається брак коштів на видання.


120116_Kvasuliv Fragmentu Istorii по sferadesigner

Схожі статті