+380673870816 +380673870816

На Рівненщині виявлено 56 фактів порушень правил полювання

Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів ввійшов у практику роботи органів внутрішніх справ і проводиться постійно, двічі на рік. Це дає свої позитивні результати на шляху боротьби з незаконним обігом вказаних предметів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Так, за результатами проведеного місячника на початку цього року добровільно здали 246 одиниць зброї, 61 з яких перебували у незаконному обігу (2 бойових пістолети, 1 мисливський карабін, 29 мисливських рушниць, 9 одиниць саморобної та 19 холодної зброї), 352 патрони різних калібрів, а також 73 одиниці спецзасобів.
     У цей період громадяни можуть звернутися в органи внутрішніх справ, до дільничних інспекторів міліції і добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби, при цьому, треба відмітити, що громадяни, які добровільно здають зазначені предмети і матеріали звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.
     Також слід зазначити, що 13 серпня поточного року розпочався сезон полювання на пернату дичину. Під час відпрацювання мисливських угідь працівники міліції виявили 56 фактів порушення правил полювання й незаконного обігу зброї. Зокрема, вилучили у громадян 38 мисливських гладкоствольних рушниць.

Схожі статті