+380673870816 +380673870816

На Рівненщині вилучили фальшивої горілки на 900 тисяч гривень

Фальшивої горілки майже на мільйон гривень хотіли реалізувати умілі підприємці. "На гарячому" зловмисників затримала податкова міліція області. 

Партію горілки з ознаками підробки називають однією з найбільших за останніх декілька років. Умілі підприємці хотіли збути 35 тисяч пляшок оковитої на загальну суму більш як 900 тисяч гривень. Податківці вилучили горілку тринадцяти найменувань. Згідно етикеток, переважна більшість алкоголю нібито вироблена на одному із заводів Чернігівської області.

На момент перевірки будь-яких документів про походження алкогольних напоїв відповідальні особи на складі так і не змогли надати. Як пояснив комерційний директор, цей алкоголь поступив зі столичного приватного підприємства.

Наразі триває дослідча перевірка, після якої буде прийняте процесуальне рішення. Якщо дослідження експертно-криміналістичного центру підтвердить, що партія горілки та акцизних марок підроблені, то дії осіб, які намагалися розповсюдити вказану горілку в торгівельну мережу Рівненщини будуть кваліфікуватися за двома статтями Кримінального кодексу України "Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів" та "Незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок".

Якщо ж злочин буде доведено, то підприємцям світить позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років та чималий штраф – від трьох до п’яти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Схожі статті