+380673870816 +380673870816

На Рівненщині вилучили фальшиві євро

Спецпідрозділ УБОЗу затримав злочинну групу, яка займалася збутом наркотиків та фальшивих євро у великих розмірах на Рівненщині. Правоохоронці під час відпрацювання спецоперації з’ясували, що ці особи займалися розповсюдженням підроблених грошових знаків євро, які з території Волині могли потрапити на реалізацію до столиці, у Донецьку та Дніпропетровську області. 

Реалізацією підроблених кошті, як з’ясувалося, займалися троє чоловіків із Волині. Всі вони працювали у будівельній сфері. У жодного з них судимостей досі не було. А збувати фальшиві гроші приїжджали на Рівненщину. Під час захоплення злочинної групи, УБОЗ відпрацював операцію умовного замовлення та придбання партії підроблених євро на суму 20 тисяч. Все це відбулося у Городищі, куди злочинці приїхали передати передачу товаришу, який відбуває покарання у виправній колонії. 

Роман Мицак, начальник УБОЗ УМВС в Рівненській області, майор міліції:

- Під час оперативної закупки 20 тисяч євро злочинна група була затримана. Нам вдалося їх затримати без жодного пострілу.

Підроблені євро, як свідчать правоохоронці, виготовлені на досить високому рівні з усіма ступенями захисту. Виявити підробку пересічному громадянину фактично неможливо.

За попередньою інформацією підроблена валюта надходила з Євросоюзу. Нині країну-виробника міліція не називає, посилаючись на таємницю слідства. Затримавши зловмисників, рівненські правоохоронці спільно з волинськими колегами провели санкціоновані обшуки у Луцьку. Під час обшуків вилучили майже три тисячі іноземної валюти, дві одиниці гладкоствольної мисливської зброї, оргтехніку та наркотичну сировину.

Схожі статті