+380673870816 +380673870816

На Рівненщині викрили фіктивне підприємство з обігом понад 22 мільйони гривень

Нещодавно працівники податкової міліції викрили фіктивне підприємство, яке функціонувало в одному з міст Рівненської області. 

Податківці з'ясували, що у такий спосіб невстановлені особи, діючи умисно та за попередньою змовою, переслідуючи мету, спрямовану на вчинення злочинів, організували схему незаконної діяльності щодо сприяння підприємцям Волинської, Вінницької та Хмельницької областей в мінімізації податкових зобов'язань, що підлягають сплаті до бюджету.

Для функціонування зазначеної схеми в порушення встановленого законодавством порядку здійснення підприємницької діяльності було придбано TOB "Т". При цьому вказане товариство ніякої фінансово-господарської діяльності не здійснювало, а займалося складанням фіктивних угод та проведенням безтоварних операцій з різними підприємствами та фізичними особами, на підставі яких грошові кошти надходили на поточний рахунок підприємства, а потім переводилися у готівку. В період sз жовтня по грудень 2010 року через зазначений рахунок пройшло більше 22 мільйонів гривень.

За даним фактом порушено кримінальну справ за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.28 та ч.2 ст.205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво за попередньою змовою групою осіб). Міра покарання за вказаний злочин, яким заподіяно велику матеріальну шкоду державі, карається позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

Схожі статті