+380673870816 +380673870816

На Рівненщині відкрили новозбудований ФАП

Голова облдержадміністрації Василь Берташ подякував ініціативній громаді села Зелена Діброва Зарічненського району, яка для зведення нової медустанови залучила майже 300 тисяч гривень із різних джерел. Так, селяни отримали грант у сумі понад 70 тисяч гривень за програмою Європейського Союзу "Tacis". Решту коштів профінансували з сільського та районного бюджетів. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    У новозбудованому фельдшерсько-акушерському пункті є аж 6 кабінетів. Зокрема, для обслуговування селян облаштували кабінет прийому хворих, маніпуляційний, акушерський, кабінет здорової дитини та щеплень, а також ізолятор. До того ж ФАП забезпечили всім необхідним для надання невідкладної допомоги. Відтак, 170 жителів Зеленої Діброви мають хорошу базу для отримання медичних послуг у своєму селі.
    Заступник голови облдержадміністрації Світдана Сад наголосила, що в рамках медичної реформи на Рівненщині не закривають, а навпаки - відкривають нові заклади, створюючи умови для доступного, якісного та висококваліфікованого обслуговування краян. Так, дотримуючись стратегії розвитку медицини, вже цьогоріч в області заплановано відкрити 12 лікарських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. До збільшення їх кількості готові в Березнівському, Сарненському, Корецькому та Демидівському районах. А в Зарічненському вже розпочали реконструкцію ФАПу в селі Серники, який після оновлення також реорганізують у лікарську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

Схожі статті