+380673870816 +380673870816

На Рівненщині відкрили новий територіальний центр соціального обслуговування населення

Потреба у такому соціальному закладі виникла після того, як цьогоріч у липні у селі Біле згорів терцентр. Тоді у пожежі загинули і 16 його підопічних, дев’ятьох вдалося врятувати. Тому під час відкриття нового терцентру загиблих вшанували хвилиною мовчання. А на місце згорілого приміщення поклали вінки та квіти. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Натомість новий соціальний заклад оснащено пожежною сигналізацією та управлінням евакуації людей. Є тут і приміщення з потужною вентиляцією для курців. Його обладнали зумисне, аби підопічні терцентру не палили у кімнатах і не наражали себе та інших на небезпеку. Адже, за висновками спеціальної комісії, причиною пожежі в терцентрі у селі Біле стало саме куріння у кімнаті одного з мешканців соцзакладу.
     Під новий терцентр реконструювали перший поверх Висоцької дільничної лікарні. Соціальний заклад розрахований на 25 підопічних. Тут вони матимуть просторі двомісні кімнати з усіма зручностями, необхідний догляд та належне медичне обслуговування. У новому закладі підопічним буде комфортно, запевнили медики, адже якщо у старому терцентрі на одну людину в кімнаті припадало 4 квадратних метри, то у новому - десять. 
     Символічну стрічку перерізали заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова та голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони приїхали на новосілля не з порожніми руками. Відтак, соцзакладу передали телевізор, пральну машину та холодильну шафу. Очільник області подякував Уряду за 3 мільйони 900 тисяч гривень, що виділили на терцентр, а будівельникам - за оперативність та якість виконаних робіт.

Схожі статті