+380673870816 +380673870816

На Рівненщині відбудуться "круглі столи" для ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Відповідне доручення дала заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. На сьогодні на Рівненщині проживає 4450 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Із них 689 пенсіонерів. Кожному, хто має такий статус, особисто потрібно пояснити, яким чином їм перераховуватимуть пенсії відповідно до урядової постанови "Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", що набирає чинності з 1 січня 2012 року, вважає Світлана Сад. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Таким чином у круглих столах, що відбуватимуться у районах, участь братимуть заступники голів райдержадміністрацій, які опікуються чорнобильцями, представники пенсійного фонду та інші фахівці.
     Загалом, відповідно до постанови, з наступного року при нарахуванні пенсій застосовуватимуть формульний підхід, таким чином їх розмір зросте. За бажанням ліквідаторів, враховуватимуть, зокрема, заробітну плату за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, пояснили фахівці головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області.

Схожі статті