+380673870816 +380673870816

На Рівненщині відбудеться Міжнародний бурштиновий форум

Жовтень 2011 року на Рівненщині буде бурштиновим. Цього місяця у нашому краї проводитиметься Міжнародний бурштиновий форум та Всеукраїнський конкурс краси "Бурштинова корона України 2011". 

Право приймати ІІІ Міжнародну бурштинову науково-практичну конференцію отримало Рівне. 19-20 жовтня до нашого міста приїдуть науковці з Росії, Білорусі, Польщі та Прибалтики. А ті спеціалісти, які не матимуть змоги особисто завітати на форум, зможуть побачити, почути і взяти участь в обговоренні завдяки онлайн-трансляції. 

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Більше 10 науковців, які займаються професійно бурштиновою тематикою, приїдуть до Рівного. Ми вперше спробуємо під час конференцій зробити онлайн-включення спеціалістів, науковців здалеку. Очікуємо включення з Австралії.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов запевнив, що такі заходи пропагують і популяризують Рівненщину як бурштинову столицю України. Родзинкою форуму стане конкурс краси "Бурштинова корона України 2011". Усіх секретів організатори не розповідають. Проте відомо, що до Рівного із VIP-гостей завітає чемпіон світу у суперважкій вазі Віталій Кличко. 

Змагатимуться за титул бурштинової королеви 50 красунь. По двоє з кожного регіону нашої країни. Дівчата дефілюватимуть в однаковому одязі, потім у національних костюмах. Після цього залишиться 25 учасниць. Проте, лише 12 найкращих матимуть можливість вдягнути на себе сукню оздоблену бурштином.

Оксана Ігас, директор агентства моделей "ARTmodels":

- Дизайнер не один місяць, у поті чола, працює над сукнями. Створюється унікальна колекція суконь оздоблених бурштином. Якщо частину суконь не куплять, то вони займуть почесне місце у нашому музеї бурштину.


Краса красою, а добрих справ ніхто не відміняв. Моделі, окрім самого конкурсу, планують взяти участь у благодійних заходах. Красуні хочуть зібрати кошти для онкохворих діток. Дівчата влаштують масові обійми за гроші, а на фіналі конкурсу продаватимуть календарі.

Анастасія Кирилецька, учасниця конкурсу, модель:

- Зібрану суму ми перерахуємо на фонд "Подаруй можливість жити". Сподіваюся, що дівчата будуть активні.  

Фінал конкурсу відбудеться в Рівненському академічному музично-драматичному театрі 20 жовтня. Організатори сподіваються, що все пройде на вищому рівні.


111011_Burshtun sferadesigner

Схожі статті