+380673870816 +380673870816

На Рівненщині у "Сімейних перегонах" візьмуть участь представники влади

Другий сезон спортивно-інтелектуальної гри, аналогів якій в Україні нема, розпочнеться 9 листопада зі спортивного дійства у Костополі. Участь у ньому візьмуть сім’ї-переможці та представники влади. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Вони зустрінуться у футбольному матчі. Тож за перемогу з командою спортивних родин змагатимуться заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов, начальник відділу у справах сім’ї та молоді ОДА Михайло Волинець, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту ОДА Володимир Гуділін, начальник головного управління з питань будівництва та архітектури Юрій Сідлецький, ворота ж захищатиме голова Костопільської райдержадміністрації Сергій Коваль.
     Нагадаємо, організатори спортивно-інтелектуальної гри вже розробили концепцію змагань. Їх об’єднуватиме спільна тема – Євро-2012, пояснив Олексій Губанов. Тож не лише старт проекту, а й подальші естафети та конкурси будуть пов’язані з футболом, натомість ІІ сезон гри отримав додаткову назву – "Сімейні перегони. Битва за Євро".


Схожі статті