+380673870816 +380673870816

На Рівненщині у лісі знайшли труп

У лісопосадці на околиці Костополя девятого листопада місцевий житель виявив тіло невідомого чоловіка. Слідчо-оперативну групу особисто очолив начальник обласного управління міліції Василь Лазутко. На місці події при поверхневому огляді тіла загиблого були виявлені ознаки насильницької смерті, тож мова ішла про вбивство. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в рівненській області.

Завдяки вмілим організаторським здібностям правоохоронців, вдалося встановили не лише особу загиблого, яким виявився 79-річний костопільчанин, але і особу його кривдника. Нині 41-річний житель районного центру затриманий за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 КК України (Умисне вбивство) та перебуває в ІТТ.

Як стало відомо, він уже мав проблеми із законом - лише у березні звільнився з місць позбавлення волі, де провів аж вісім останніх років. До того ж, на кримінальному рахунку чоловіка судимість за аналогічний злочин, скоєний у 1993 році.

Наразі тривають слідчі дії. У справі уже наявні докази для доведення вини підозрюваного: за місцем його проживання вилучене майно, яке він прихопив з квартири загиблого: телевізор та зброя, тканина, якою він обгорнув тіло, і велосипед, яким перевозив небіжчика.

Тепер затриманий дає покази слідчому. Проте нічого зі зробленого уже не поверне життя людини.

Схожі статті