+380673870816 +380673870816

На Рівненщині ТзОВ захопила земельну ділянку площею 69,40 га

Порушено кримінальну справу за фактом самовільного використання службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю земельної ділянки площею 69,40 га. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Органи прокуратури Рівненщини продовжують здійснювати перевірки додержання законодавства у сфері земельних правовідносин, особливо, що стосується самовільного використання (захоплення) суб'єктами господарювання земельних ділянок, які перебувають у власності територіальних громад або громадян, без укладання з останніми договорів оренди.
     Так, прокурор Рівненського району встановив, що службові особи одного з товариств з обмеженою відповідальністю, явно виходячи за межі наданих їм повноважень, без правовстановлюючих документів самовільно зайняли та засіяли яровими сільськогосподарськими культурами 69,40 га невитребуваних земельних паїв на території Верхівської сільської ради. Такими діями завдано шкоду державі на загальну суму 65 тисяч гривень.
     За фактами перевищення службових повноважень та самовільного зайняття земельної ділянки службовими особами цього товариства прокурором порушено кримінальну справу за ч.1 ст.197-1 та ч.1 ст.365 Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Схожі статті