+380673870816 +380673870816

На Рівненщині цьогоріч створили 65 ОСББ

Фото пресслужби РОДА

Сьогодні відбулося засідання оновленої Рівненської обласної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На засіданні обговорили стан справ створення ОСББ в області, а також перебіг виконання Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки. Повідомляє пресслужба РОДА.

«На Рівненщині цьогоріч створили 65 ОСББ. А загалом таких об’єднань 1158. ОСББ Рівненщини дуже активні і це надихає на впровадження бюджетних програм підтримки їх діяльності. Разом з тим, особливу увагу слід звернути на створення об’єднань у територіальних громадах» – зазначила заступник голови ОДА Людмила Шатковська.

Також вона нагадала, що в області заплановано проведення Форуму енергоефективності.

В рамках засідання презентували діяльність громадського об’єднання «Ресурсного центру підтримки ОСББ Рівненщини» та дію в області проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Впровадження сталих енергетичних рішень для багатоквартирних житлових будинків поінформував регіональний представник програми IFCз підтримки Фонду енергоефективності України Михайло Лук’яник.

Заступниця директора департаменту – начальниця управління департаменту ЖКГ енергетики та енергоефективності Олександра Семчук повідомила, що на даний час в області функціонує 1158 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які обслуговують 1264 житлових будинків. Це 40 % від загальної кількості багатоквартирних будинків. 

Найбільше об’єднань у м.Рівне – 675, м.Вараш – 79, м.Здолбунів – 67, м.Дубно – 62.

Схожі статті