+380673870816 +380673870816

На Рівненщині тривають перевірки додержання вимог законодавства у сфері грального бізнесу

Працівники прокуратури Рівненщини спільно із правоохоронними та контролюючими органами продовжують перевіряти додержання вимог законів у сфері грального бізнесу інтернет-клубами, інтерактивними клубами, азарт-клубами, а також іншими закладами, в яких розміщені ігрові атракціони. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Всього, з початку року органи прокуратури області порушили 9 кримінальних справ за фактами зайняття господарською діяльністю, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом (з числа цих справ 4 розглянуто судами з постановленням обвинувальних вироків), винесли 55 постанов про порушення адміністративних проваджень, внесли 36 подань та приписів з вимогою усунути порушення у сфері грального бізнесу. За документами реагування притягнуто до відповідальності 22 особи.
     Так, за незаконне надання послуг у сфері грального бізнесу суд стягнув з одного із товариств з обмеженою відповідальністю, що в Рівному, 5 мільйонів гривень штрафних (фінансових) санкцій з конфіскацією грального обладнання.
     Працівники прокуратури Сарненського району та Управління у справах захисту прав споживачів у Рівненській області виявили, що в порушення вимог Правил побутового обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1994, адміністрацією інтернет-клубів "Глобус" та "Sky-Net" надаються послуги доступу до мережі Інтернет без наявності сертифікатів відповідності на комп’ютерні монітори. Крім того, у приміщеннях закладів відсутня інформація щодо найменування та місцезнаходження виконавця послуг, на фасаді приміщення відсутній режим роботи, найменування власника або уповноваженого ним органу.
     За такі порушення стосовно власників цих інтернет-клубів складено протоколи про адміністративне правопорушення та застосовано до них адміністративно-господарські санкції.

Схожі статті