+380673870816 +380673870816

На Рівненщині три підполковники стали начальниками райвідділів

Днями на посади начальників Зарічненського, Демидівського та Дубровицького райвідділів призначили нових очільників. Хоча наказ про це з Міністерства внутрішніх справ надійшов лише нещодавно, та у цих районах троє підполковників не новачки, оскільки вже певний час виконували обов’язки керівників місцевих райвідділів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Начальником Зарічненського РВ УМВС наказом Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка був призначений підполковник міліції Масовець Леонід Охрімович, який до цього обіймав посаду заступника начальника Дубровицького райвідділу з громадської безпеки.
    Підполковник міліції Павло Олексійович Шкодич став начальником Дубровицького райвідділу. До цього він був першим заступником начальника Костопільського райвідділу.
    На посаді начальника Демидівського РВ УМВС відтепер працюватиме підполковник міліції Юрій Валентинович Петренко, який до призначення виконуючим обов’язки райвідділу працював в управлінні кадрового забезпечення управління внутрішніх справ Рівненщини.

Схожі статті