+380673870816 +380673870816

На Рівненщині тесть вбив зятя, залишивши сиротами 3 дітей

До чергової частини Гощанського РВ УМВС надійшло повідомлення зі «швидкої» медичної допомоги Гощанської ЦРЛ про те, що близько опівночі в будинку за місцем проживання 53-річний Микола, житель села Дорогобуж, під час конфлікту, умисно наніс удар уламком скляної пляшки в область шиї своєму зятю, 34-річному Юрію, внаслідок чого останній помер на місці події. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.  

При з’ясуванні всіх обставин справи правоохоронцями було встановлено, що молода сім’я (дружина, чоловік та троє діток) проживала разом з батьками. 27 березня зранку 53-річний Микола прийшов після нічної зміни додому. Відпочивши до обіду, зробив дві "ходки" до магазину, щоб випити спиртного. Ввечері до нього в кімнату зайшов зять і почав його звинувачувати, в тому, що він зловживає спиртним і нічого не допомагає по господарству. 

Коли Юрій вийшов з кімнати, тесть не гаючи часу пішов на кухню і взяв порожню скляну пляшку, яку сховав під подушкою. Так він збирався оборонятись від зятя з яким в нього не складалися дружні відносини через його "любов" до оковитої. Коли зять зайшов вдруге до кімнати і між ними сварка продовжилася, тесть схопив раніше заготовлену ним скляну пляшку, і вдарив нею Юрія по голові. Пляшка розбилася і в нього в руках залишилась горловина від неї, якою він наніс удар в шию. Після цього

Юрій вибіг з кімнати, а тесть пішов на вулицю викурити цигарку. Коли Микола повернувся в будинок, то побачив бездиханне тіло Юрія. Біля якого були дружина та дочка. Невдовзі приїхала "швидка", лікар якої констатував смерть чоловіка. 
За частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство) порушено кримінальну справу, за скоєння якого чоловіку загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Підозрюваний затриманий в порядку статті 115 КПК України і знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Схожі статті