+380673870816 +380673870816

На Рівненщині судитимуть працівників банку за привласнення 340 тисяч гривень

Прокуратура області затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній у червні 2011 року слідчим управлінням УМВС в області щодо службових осіб одного з банків на Рівненщині, які, зловживаючи своїм становищем, привласнили кошти банку та його клієнтів у особливо великих розмірах. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що четверо працівників банківської установи (заступник керівника одного із відділень, спеціаліст по розрахункових операціях та два касири) упродовж 2007-2008 років шляхом внесення несанкціонованих змін до автоматизованої системи незаконно оформляли на клієнтів банку без їх згоди кредитні картки, з яких через касу та банкомати знімали готівку.
     Внаслідок таких дій банку та його клієнтам завдано шкоди на загальну суму більш як 340 тисяч гривень.
     Усім службовцям пред’явлено обвинувачення у привласненні та розтраті чужого майна в особливо великих розмірах, підробленні документів на переказ чи інших засобів доступу до банківських рахунків, вчиненні несанкціонованих дій з інформацією, що обробляються в комп’ютерних мережах, та службового підроблення за попередньою змовою групою осіб. Кримінальну справу для розгляду скеровано до суду.
     З метою відшкодування завданих банківській установі та громадянам збитків на майно обвинувачених накладено арешт.

Схожі статті