+380673870816 +380673870816

На Рівненщині судитимуть молодшого інспектора Городищенської колонії, який намагався збути засудженому наркотики

Направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням молодшого інспектора Городищенської виправної колонії №96, який намагався збути засудженому наркотичний засіб. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Прокуратурою Рівненської області закінчено розслідування та направлено до суду кримінальну справу, порушену в січні 2012 року відносно молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Городищенської виправної колонії №96 за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.1 ст.365 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів, а також перевищення влади).
    У ході досудового слідства встановлено, що вказана особа з метою отримання незаконної винагороди придбала та зберігала з метою збуту засудженому особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (марихуану) масою 11 г. Однак, при спробі пройти на охоронювану територію працівника колонії було затримано, а наркотичний засіб у нього - вилучено. За вчинення зазначених злочинів передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Схожі статті