+380673870816 +380673870816

На Рівненщині судитимуть членів організованої злочинної групи, які займалися сутенерством

Прокуратурою області скеровано до Рівненського міського суду для розгляду кримінальну справу стосовно трьох членів організованої злочинної групи за вчинення ними злочину, передбаченого частиною 3 статті 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Досудовим слідством, яке проводили працівники міліції, встановлено, що мешканка міста Львова та двоє жителів Рівненщини розробили та узгодили план заняття своєю діяльністю, розподілили та визначили роль кожного члена групи. Вони вербували жінок для надання сексуальних послуг, розміщували їх фотографії на сайтах знайомств, підшуковували квартири для проживання повій та супроводжували останніх до клієнтів, вживали заходи безпеки з метою запобігання викриття злочинної діяльності.
    В період з 2010 по 2011 рік члени угрупування втягнули в заняття проституцією 12 жінок. Кошти, отримані від незаконного бізнесу сутенери розподіляли між собою, а також використовували їх для забезпечення подальших злочинних дій. Відповідно до закону відповідальність за вчинення вказаних злочинів передбачена у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Схожі статті